| zuzyduzy a întrebat:

Hei TPU, ce i-ati face(spune) unei colege din clasa voastra care e invidiosa, va spune vb urate si va enerveaza mereu?

4 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Sincer, undeva m-ar durea de ea. Am chestii mai bune de facut cu viata mea decat sa ascult predicile unei frustrate.
Te sfatuiesc sa faci la fel

| zurick a răspuns:

As face ce face si ea...
Da, eu mereu aleg calea incorecta happy

| LivingLouder a răspuns:

As lasa-o in pace, nu m-as cobori la nivelul ei. Arata-i ca nu iti pasa.

| Ioana300 a răspuns:

Am si eu acest "specimen" in clasa.Eu una cand incerc sa nu o ag in seama nu stiu ma enervez rau de tot laughing. Incearca sa faci ca ea! Sa vezi ce zice! Poti incepe in fata ei sa faci niste fite de neimaginat sau ce face ea.Sau daca ai curaj, spune-i in fata ca te deranjeaza si ce te deranjeaza si daca tot nu te lasa cheama-ti parintii si spune-le si profesorilorwinking