| Andreishmek a întrebat:

Ce imi trebuie pentru anscrierea la liceu ce fise si de unde.

Răspuns Câştigător
| Diana14_2954 a răspuns:

1. Copia legalizata a buletinului
2. Copia legalizata a ceritificatului de nastere
3. (mi-e mi-a trebuit si o fisa medicala de la doctor, unde am toate vaccinele facute si starea de sanatate (sunt clinic sanatoasa:d laughing)
4. Fisa matricola (care o primesti de la scoala) :X

Succes la liceu :X

3 răspunsuri:
| Diana14_2954 a răspuns:

Am uitat sa specific ca copiile legalizate le faci la orice notar. Eu am dat 10 lei pe una. deci 20 lei in toatalwinking

| Judoka a răspuns:

Hei...ai nevoie de o copie de pe certificatu de nastere si de pe buletin...restu hartiilor le primesti la scoala, adica la generala de unde pleci
winking

| Andreishmek explică:

Copiile trebuie legalizate la notar