| sickkkkkk666 a întrebat:

Pentru inscrierea la liceu trebuie copii certificate?

In brosura nu scrie, dar in alte fise scrie.

Ce ziceti?

4 răspunsuri:
| EX_AL_2002 a răspuns:

Salut!

Nu iti trebuie certificat sau copie de pe certificat. Trebuie doar sa iti iei parintele de mana si sa mergi la liceul unde vrei sa te inscrii. Iti zic din experienta!winking

Răspuns utilizator avertizat
| Larisa1453 a răspuns:

Da,iti trebuie copie. Deoarece vor fi puse in arhiva. Daca nu ai copii, poti sa iti iei originalul, exista acolo xerox!
Numai bine!

| AtremixDia a răspuns:

Da,trebuie o copie de certificat de la notariat.Cand am depus dosarul pentru liceu, mi-a cerut sa aduc o copie de certificat de la notariat