| Hinata1999 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul George Calinescu din Bucuresti?

2 răspunsuri:
| Hinata1999 explică:

Am auzit si eu ca este un liceu bun doar ca nu stiu prea multe despre el. Daca mi-ai spune ceva mai multe detalii...profesori, colectiv, dotari etc; ti-as da funda. Adică ai si spus ca sora ta a făcut acolo, poate o intrebi pe ea. Adică daca îmi spui ca este bun nu îmi este de ajuns. Dau funda celui mai complet răspuns.

| AndyAlex533 a răspuns:

Bună
Liceul acela este foarte bun, ştiu pentru că şi sora mea a învaţat acolo.
Chiar ţi-l recomand.
Fundă?