| Adda96 a întrebat:

Ce planuri aveti pentru maine? happy

Răspuns Câştigător
| Dexaa a răspuns:

Hey! Mâine pot să zis că am un program destul de încărcat : dimineaţă trebuie să merg la stomatolog; trebuie să-mi scriu la română, mate şi engleză; am de mers la meditaţii (mate); după o voi ajuta-o pe mama l-a renovarea sufrageriei, iar după mă voi relaxa ieşind cu prietenii. Tu, ce faci mâine?

| Adda96 explică (pentru Dexaa):

happy Ies cu prietenii.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand se intra undeva se spune buna ziua si ne dam caciula jos din cap ca nu ploua, maine merg la padure sa fac curatenie dupa cei care lasa mizerie in urma lor