| Naty1234567 a întrebat:

Hei TPU, ce sa fac?
Am 14 ani si imi place de unul mult mai mare decat mine cu vreo 4 ani, am facut o obsesie pentru el si a inceput sa-mi placa de el de cand a inceput sa ma pipaie.
Si fratele meu stie despre el ca il plac.Deci am un sprijin.Ce sa fac, tipul tot imi face avansuri si nu stiu cum sa uit de el?

4 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Tu esti ca in versurile populare: "Du-te-n colo, vino-ncoace, Lasa-ma si nu-mi da pace." Pai, ori iti place de el si atunci fi cu el, ori lasa-l in pace si spune-i acest lucru. Cum nu stii sa uiti de el? Dar de ce sa uiti? Trebuie sa stabiliti doar spatiul necesar intre voi.

| Ara997 a răspuns:

" pipaiala " asta ar trebui sa te puna oleaca pe ganduri, adica este un comportament cu tenta sexuala deci e clar ce vrea omul. n-are treaba cu ratiunea cu sentimentele. daca vrei dor sa te imperechezi cu el, e cam devreme.

| Kerre a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, sa petreci mai mult timp cu el daca tot iti place de el. Cum spunea cineva "Varsta este doar un numar".

| En3Rgi a răspuns:

Pai ori iti place ori vrei sa scapi de el?