| InLove4 a întrebat:

[fara sex doar dragoste:]]Momentan. Asa.imi place de o fata de 1 an si ceva si odata se poarta frumos odata nu...si cred ca vrea sa imi faca in ciuda cu un coleg din clasa ei dar eu nu stiu daca ma place... dar stiu ca privirea ei vede prin mine si ea stie ca o plac.deci?

Răspuns Câştigător
| Andramarina35 a răspuns:

Pai vorbeste si tu cu o fata prin fata ei si vezii cum reactzioneaza funda?

6 răspunsuri:
| kryszta a răspuns:

Puneti cateva intrebari 1. dc vrea sa te faca gelos?
2.dc privirea ei vede prin tine?
tu ar trebui sa vezi cum se comporta cu colegu ala si cum se comporta cu tine si de acolo iti poti da seama daca te iubeste sau nu...dar cel mai simplua ar fi sa vb cu ea fata in fata si sa ii spui tot ce ai pesuflet poate va vedea in tine ceea ce nu gaseste in colegu ala al ei! bafta funditahappy

| pixma a răspuns:

Mda...sunt si fete p.o.s.e stiu ce fel de gen e.bft

Răspuns utilizator avertizat
| InLove4 explică:

Andramarina35@ ai facebook?

| Andramarina35 a răspuns (pentru InLove4):

Da am facebook;-)

| InLove4 explică:

Pai ea e la scoala cu mine si acum 1 an si ceva am cunosctut.o printr.o fata si am stat toata vara afara cu ea si nu se purta atat de frumos cum o face acum de cand a inceput scoala adica ma cheama la ea in clasa si asa.thinking eu am fost cu o alta fata dar mereu mi.a placut de ea si nici nu mi-am batut joc de cealalta doar ca nu am aceleasi sentimente pentru aceasta am intrat in clasa la ea si o colega l.a adus pe colegul ei si i.a spus acum e momentu cand eram eu de fata si asta m.a pus intr.o dilemathinking pentru.ca acum nu ma mai baga asa mult in seama dar totusi nu vrea sa se duca la colegul ei cand sunt de fata pentru ca daca vroia o facea in pauzele trecute cred ca a facut un plan cu colega ei de bancaraised eyebrows ce as putea face? ea e scorpion eu sunt fecioara si am citit ca ne potrivim excelent.raised eyebrows iar colegul ei e gemeni si nu prea le.ar merge relatia nu cred asta pentru ca am citit ii si cunosc si chiar e adevart.