| DeliaDelii a întrebat:

Am o problema extrem de mare. Si as vrea cat mai multe pareri daca se poate. De aproape 8 luni mi-am facut o prietena foarte buna, ea e penticonstala si eu crestin ortodox. Intr-un timp am iesit de cateva ori cu fratele ei mai mare dar atat. Acum am inceput sa ies cu fratele ei mai mic, care e mai mic si decat mine cu cateva luni. Si nu stiu ce sa fac, nu stiu cum sa rezolv. Imi place tipul dar imi place si prietenia mea cu ea, si e mai importanta ea ca el. dar nu stiu cum sa fac. nu pot sa o mai mint. Daca ii spun probabil nu o sa mai vorbeasca in viata ei cu mine si o sa creada ca sunt o... Si nu as avea vreo scuza sa-i spun ca nu-i asa. Cum sa fac lucrurile sa revina la normal? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce ar trebui sa-i spui? Te macina asa tare gandul? Poate si ea are pe cineva mai important decat te considera pe tine si nu iti spune.