| alextrick27382 a întrebat:

Hei TPU ce spuneti de valentines day fac 2 saptamani cu prietenul meu si ma gandeam (fiind abia la 2 saptamani) sa nu ii iau ceva prea sofisticat sau scump pentru ca nu are rost, voiam sa ii fac cadou un ursulet de plus cu un tricou si o poza cu noi doi pe tricou, sau o perna cu poze cu noi fata-verso, ce ziceti e ok? sau ar trebui sa ii cumpar altceva
Doresc sugestii

Răspuns Câştigător
| AndCat26 a răspuns:

Da este destul de frumos ce vrei tu sa-i iei.

1 răspuns:
| RainmakerX a răspuns:

Hey! *sunt baiat*

Nu este nevoie de acel ursulet... tricoul sau perna sunt super dragute.

Eu as prefera perna daca as fi in locul lui...
Tricoul nu il poate purta oriunde. Ar fi dragut doar daca l-ar purta la intalnirile cu tine, atat. In rest ar fi putin "meh".

Perna este oarecum altfel. Adica na, mi se pare mai draguta. + Ca ii aduce aminte de tine in noptile in care nu dormiti impreunawinking

Ambele cadouri sunt frumoase si sunt sigur ca o sa-i placa orice ai alege. Eu am spus doar parerea mea.
Orice cadou venit din partea ta este unul frumos. *asta daca te place --->evident*

Succes!