| alexiaolaru09 a întrebat:

Ce urmeaza este pentru fete... Deci, am 14 ani, nu mi-a venit ciclu. Am avut dureri sub buric, la ovare, am fost la doctor acum o luna, mi-a facut o radiografie, si a spus ca trebuie sa imi vina dar nu mi-a venit. Azi m-am trezit la 4 dimineata cu dureri mari. Deci cam ce se intampla?

2 răspunsuri:
| CatozAkuma a răspuns:

Poate ai cadere de calciu, sau iti lipsesc vitamine din corp. Mai asteapta, deoarece ar trebui sa iti vina.

| abigail28 a răspuns:

Asa e la inceput. E e din prima ciclul normal ca la o fata care il are de câteva luni. Te doare un pic burtica inainte sa vina dar o sa vina. Nu te stresa. E ceva normal.