| crina400 a întrebat:

Hei TPU ce va displace cel mai mult? Incep eu: Sa fiu comparata cu cineva sau sa mi se ceara sa ma schimb. Voua?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Sa mi se ceara sa fiu ca toti ceilalti.
Sa fiu mintita/tradata.
Sa mi se spuna sa tac.
Sa fiu acuzata pe nedrept.

4 răspunsuri:
| Ciumpi35 a răspuns:

Să mă trezesc devreme

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Sa ma culc la ora 22 : 00

| fqwaf a răspuns:

Ai dreptate in ceea ce zici tu.
Imi displace cand oamenii mint fara rost si chiar se ajunge intr-o prostie.
Imi displac oamenii rai si imi displac si mai mult cand acestiua sunt si prosti.
Si daca mai stau sa ma gandesc cred ca lista poate sa continue

| JohnSeed a răspuns:

Cel mai mult urasc cand sunt obligat sa fiu ca ceilalti si sa-mi fie interzis sa fiu eu insumi.