| BeYourserlf a întrebat:

Ceva haine la moda si dragute? as vrea mai multe poze daca se poate kiss

PS: sa mearga si de scoala (nu avem uniforma), dar sa nu fie prea iesite din comun tongue

fundoooi pentru cel mai bun raspunswinking

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| BeYourserlf explică (pentru CrissW96):

Ti-as da funda, dar cam ce ai vrea sa inteleg din raspunsul tau? am cerut eu cumva google in alta limbaa? thinking

| CrissW96 a răspuns (pentru BeYourserlf):

Oh doamne scuze dar eu pe cuvant n-am pus asta
scuze plz scuze
n-am pus eu asta dar cred ca am dat paste... si... XD

| CrissW96 a răspuns:

Fii atenta in ora daca se uita la tine de mai mult de 4 ori inseamna ca te place si la fel daca vb cu prietenii sai pe langa tine... happy

| Mara78 a răspuns:

Haine pentru adolescente gasesti aici http://www.marissa.ro