| Nayuky a întrebat:

Hei Tpu..cine a citit invitatie la vals,si ce parere aveti despre carte? Este un sondaj de opinie,eu am citit cartea deci nu vreau rezumat sau ceva de genul, ci doar parerea voastra.
Dau fundita
Multumesc

1 răspuns:
| foxsilver a răspuns:

Este unul din cele mai frumoase romane de dragoste din literatura romana.Bineinteles ca si"Elevul Dima dintr-a saptea"si"Scrisoarea de dragoste"sunt la fel de frumoase.Citeste-le,si vei fi din nou vrajita de Mihail Drumes, cel care a lasat urme adanci in sufletele tinerilor care au citit aceste carti.