| mihhyroxyy a întrebat:

Cine imi poate spune si mie de ce nu-mi merge taaz-ul? Am vrut sa-mi reinstalez windowsul dar o persoana care lucreaza la o firma de calculatoare si mi-a spus ca nu pot sa-l reinstalez pentru ca apoi nu va mai merge din cauza hardiskului care trebuie schimbat si il voi schimba cand se va strica....in fine ce fac ca sa mearga taaz-ul? Sau sunt alte programe asemanatoare?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si mai exact...ce inseamna nu merge? Ce eroare iti da? Ce browser folosesti? Poti intra aici pe prima pagina?
http://www.taaz.com/makeover/virtual-makeover.html

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| mihhyroxyy explică (pentru neluL):

Nu se incarca pentru a merge sa fac un makeover

| neluL a răspuns (pentru mihhyroxyy):

Asta inseamna ca poti sa intri pe prima pagina? Poza se incarca? E posibil sa fie de la site! Ce browser folosesti?

| mihhyroxyy explică (pentru neluL):

Folosesc opera

| neluL a răspuns (pentru mihhyroxyy):

Micsoreaza poza in Paint si apoi incarca din nou in Taaz.(poza daca are 3-4 MB o faci 300KB)