| Nayuky a întrebat:

Hei TPU cine stie multe jocuri gen Lady poular. online cu alti jucatori u de dress up.dar fara star doll si horse....sau imvu. ceva ce nu trebuie dat jos
Dau fundita celor mai multe si mai bune jocuri

Răspuns Câştigător
| ƘƖƉʋ a răspuns:

Bună.
OurWorld
I-Dressup
Pixie Hollow
missbimbo
Imagine Town
Pandanda
Club Penguin
Panfu
Spark City World
Monshi Monsters
Howrse
bearville
animal Jam
Webkinz
ZooMumba
SuperSecret
Secret Builders
Bin Weevils
Chobots
Bella Sara
Wooz World
ubiWorld
Fantage

Astea sunt toate jocurile pe care le-am jucat eu și crede-mă că mi-a luat foarte mult până mi le-am amintit pe toate...și mai sunt câteva dar nu îmi vin în minte chiar acum

Funditzăă? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| RubyDonnahue a răspuns:

Miss Bimbo

| ƘƖƉʋ a răspuns:

Mercii puppy dog eyes

| Nayuky explică (pentru ƘƖƉʋ):

N-ai pentru ce.Multumesc eu pentru jocuri asa am si eu cu ce sa imi mai ocup timpullaughing

| ƘƖƉʋ a răspuns (pentru Nayuky):

:*:*

| XxEmo4EverxX a răspuns:

Depinde cati ani ai big grin Daca ai peste 10 ani iti recomand Second Life [dar trebuie sa instalezi jocurile] Daca ai sub 10 ani iti recomand Pandada/Club Penguin big grin DIstractie placuta :3