| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce pot sa ma imbrac si cum sa-mi prind parul la un botez? [ la biserica ma refer ]. Fundita :*

Răspuns Câştigător
| DieHexe a răspuns:

O rochita draguta. happy in functie de culoarea care iti place si parul poate fi lasat pe spate, eventual indreptat sau cu bucle.

1 răspuns:
| TheYonutz19 a răspuns:

Cu negru nu vei da niciodata gres, in rosu vei fi o aparitie senzuala, iar imbracata in gri vei fi in tendinte....sau cu o rochita alba :-p si pentru par...In doua minute poti prinde parul intr-o coada la spate, iar pentru un efect special ia o suvita si infasoar-o in jurul elasticului cu care ai prins initial. Prinde varful suvitei cu o agrafa sub coada