| Jdjsnshxjxjshdhx a întrebat:

In ce sa ma îmbrac la un botez?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O rochie nici prea eleganta nici de zi, accesorizata finut si cu tocuri

| Violleta2022 a răspuns:

Intr-o rochita deosebita si eleganta, cu sandale sau pantofi cu toc.
Este totusi un eveniment clasic si important, nu o petrecere intre adolescenti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ideal in haine

| SilentRain a răspuns:

În pijamale

| AlexDarius3 a răspuns:

Într-un costum frumos, dacă doar te uiţi şi eşti ivitat poţi într-o cămaşă cred.

| Jdjsnshxjxjshdhx explică (pentru AlexDarius3):

Sunt fata

| Violleta2022 a răspuns (pentru Jdjsnshxjxjshdhx):

Schimba-ti si tu nickname-ul, ca sa vedem ca esti fata, evitand confuzia pe viitor.

| elaventurero a răspuns:

In haine!

| Jdjsnshxjxjshdhx explică (pentru elaventurero):

Daca nu mi ziceai tu in haine, ma îmbrăcăm in vreun tomberon ceva..mersi mult deșteptule

| Prietens a răspuns:

Rochie simpla