| BemVem16girl a întrebat:

Cum aduc vorba intr-o discutie cu un baiat ca as vrea sa fiu cu el? [foarte discret] funda!

Răspuns Câştigător
| R0CA19 a răspuns:

Uite un sfat: nu face chestii discrete cu baietii ca ei sunt genu directi si nici unui baiat nu iar conveni sa stea dupa cineva... asa ca e mult mai bine sa ii zici in fata ce vrei si cum e mult mai eficientwinking

1 răspuns:
| papusica987 a răspuns:

Bunaaa.
pai ii poti da de inteles ca il placi si vezi daca si el te place, apoi il intrebi daca are prietena... daca nu are ii poti spune si nu ai vrea una? etc ...se va prinde el.
bafta!