| Imidaifunditsa a întrebat:

Cum fac la homepage sa nu fie alb? Am vazut la unii ca-i altcumva.nu stiu cum sa va explic. Sper sa ma intelegeti. Daca stie cineva sa imi explice, funda!

1 răspuns:
| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Te referi la browser nu? Daca da, depinde ce pagina ai ales ca homepage. Daca ai google (ca majoritatea).
Ai jos in stanga "iGoogle" si "Schimbati imaginea de fundal". Dai pe schimbati imaginea de fundal, te logezi pe google (daca nu ai cont trebuie sa iti faci)si adaugi o poza.(ori de la tine din calculator ori una sugerata de ei)