| Andutsaa a întrebat:

Hey :*. Alta problema, mi-am modificat ceva la facebook, dar nu stiu cum sa il fac sa fie la fel cum era inainte. Stiti ca facebook`u s`a modificat, si apare pagina aceea cu poza de coperta, presupun ca intelegeti pentru ca nu stiu cum sa explic mai bine laughing. Stie cineva sa imi explice cum il pot face sa fie ca inainte? Ma chinui de ceva timp si inca nu am reusit. Va rog mult big hug :*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

TIMELINE-ul de la Facebook sau Cronologia NU se poate sterge sau dezactiva dar….exista o posibilitate de a amana trecerea la Timeline, si anume aceea de a folosi Internet Explorer 7. Da, Timeline-ul nu se vede cu IE 7.In Internet Explorer 7 se vede vechiul profil pe care il ai.
Bafta !