| IaxxKiwii a întrebat:

vreau sa va soun ceva. imi place de un baiat si nu stiu daca si el maplace cand ma vede roseste, se da mare'n fata mea. da sta ca mutu de fiecare data eu il salut. imi raspunde in'apoi dar naa. nu stiu ce sa fac il cunosc de un an si a fost ceva gen dragoste la prima vedere;-x! lui ii place de alta fata. ce sa-i spun nu stiu
eu mas combina cu el. va rog ajutati-ma! ziceimi ce sa-i spun! fundita.;*

Răspuns Câştigător
| GreenShinyApple a răspuns:

Baietii se pot indragosti de 2 fete in acelasi timp, asa ca ar putea fi indragostit si de tine. Poti incerca sa te apropii ca prietena de el(doar amica) in timp poate o sa fiti impreuna. happy Succes din partea meawinking

4 răspunsuri:
| Sabryy a răspuns:

Eu cred totusi ca te place, dar ii e frica. Poate sa-i placa si de tine si de alta fata. Asa ca ori il pleci fff muuuult si te risti, ori il lasi balta, caci chiar daca te combini cu el, tot sa va gandi si la cealalta fata. happy

| Liquor a răspuns:

Dupa cum spui tu ca reactioneaza, te place.Baietii nu stiu sa isi arate sentimentele si prefera sa se exprime din cum spui tu "se da mare".
sfatul meu... scrie-i un biletel si intreaba`l in el daca te place.dar in timp ce`l citeste, nu te uita la el pentru ca se va rusina, asteapta linistita biletelul inapoi, sau spune`i pe mess

| Supps a răspuns:

Eu cred ca ii place de tine. Ceea ce ar trebui sa-i spui este adevarul. Te duci la el si ii spui exact ce simti in acel moment, lasa frica/rusinea la o parte ca ele nu te ajuta cu nimic.

| IaxxKiwii explică:

A zis ca ma place 3% deci n-am ce zice ii un porc