| anonim_4396 a întrebat:

Salut,imi place de o fata si vreau sa ii spun ca o plac, dar cam sunt timid!

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De ce ți-e teamă, nu scapi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai,intai vezi daca nimeni nu este in jurul ei, apoi fa~ti curaj si du~te la ea.Asta~i tot!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intreab-o daca place pe cineva, daca spune ca nu, nu te baga. Daca spune "Da" insista pana iti spune cine este.

| GouDidodino a răspuns:

Nu trebuie să-i spui cu vorbe ca o placi, fa gesturi din care singura isi va da seama ca o placi, ofera-i o floare, cumpara-i un covrig, deschide-i usa, ofera-te sa faci diferite sarcini pentru ea.

| OctavianSps a răspuns:

Sunt sute de intrebari similare cu asta a ta, de ce nu citesti raspunsuri de acolo?