| anonyma15 a întrebat:

Cum pot sa sterg data nasterii la Facebook? Funda:*

Răspuns Câştigător
| Pufuleteeeee a răspuns:

Pai dai click pe Profile si acolo mai jos de nume iti apar tot felul de chestii,orasul unde stai,data in care te-ai nascut, etc. si chiar ultima data iti apar EDIT PROFILE dai click acolo si iti apare mai jos BIRTHDAY si langa mai jos it apar tot felul de optiuni pe o bara care are o sageata in jos, dai click pe sageata aia si dai Dont show my birthday in my profile! si cam atathappy sper ca te-am ajutat:* funda plsbatting eyelashes?

5 răspunsuri:
| Anytsa a răspuns:

Dai la setări de confidențialitate, personalizarea setărilor, si vezi ca scrie la "lucruri pe care le partajez" zi de nastere, dai clik pe chenarul ala cu lacatel si cauti in lista aia PERSONALIZEAZA, dai clik si scrie vizibil pentru... dupa dai DOAR EU. Si gata!

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Urmeaza pasii:
contul meu-setari de confidentialitate-personalizarea setarilor (sh mai jos iti apare data nasterii setezi personalizeaza)dupa acea iti apare o sageata sh setezi doar eu.succes! numai bine! Funda?puppy dog eyes

| Mihaela_4701 a răspuns:

Te loghezi,ramai pe pagina in care ai intrat prima oara, adica la acasa si mai jos de nume ai editeaza profilul meu. Fundabatting eyelashes?

| danielaxyz a răspuns:

De la edit profile-don't show my birthday

Alte răspunsuri