| anonim_4396 a întrebat:

big grinbig grin
M am gandit sa imi fac un tricou personalizat si nu stiu ce text as putea sa pun pe el.
Voi ce ziceti, ceva idei?big grin
Funda normal.

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Eu zic sa scrii pe el "Rock on" cu multe culori si sa faci mult fetisoare zambarete si altele. Mie imi plac tricourile astea.
Bafta!

4 răspunsuri:
| Buh a răspuns:

Pai poti sa pui texte haioase "NªIKEƒ de-o partida?, Produc haos intr-un ritm alert!, N-am nevoie de tine tu ai nevoie de mine! sau ceva sec"Ce te uiti bà nu ai vazut tricou personalizat si emoticonul acesta no talking si poate sa pui si o poza sus cu tine".
Sau sa pui multe Emoticoane si la fiecare sa pui cate o bula si sa scrii in ea starea pe care o are sau eu stiu cate un text haios gen""la asta:X sunt topita dupa tine""thinking
laughing

| chrissi a răspuns:

Why are you reading this? sau love is in the air sau Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway. sau Without me it's just awso(me) sau irish drunk; smile if you're gay sau party like it's 2012happy

| LoLo_9163 a răspuns:

Never say never, Look behind youlaughing, Funny me and silly you, Where are you? Daca iti plac textele amuzante daca nu merg astea:I'm a Ghost, I wanna kill you, I have the gun, What i need to do with it? My blood is on the floor, I love 666...si multe altelewinking.

| BuhBlah a răspuns:

Ceva gen:
Wtf?! Ce bine ma simt pe moniiiblushing

rolling on the floorsmug