| Larii_2028 a întrebat:

Hei TPU big grin` imi ziceti si mie ceva filme cu dansuri de strada cum e step up, street dance? dau funda:*

3 răspunsuri:
| buubuu a răspuns:

Make it happen
:X
pusi:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Save the last dance, save the last dance 2

| bebeluss a răspuns:

You got server 1 si 2, honey 1 si 2 a aparut acum in 2011 ii superhee hee mai este si stomp the yard ii super deci neaparat sa te uity la el:X:X save the last dance 1 si 2 aaa da uite iti zic niste filme deci nu is cu hip hop rep sau gen asta crede-ma si eu ador stilul hip hop:Xsmug" dar uita-te la Pe muchie de cutit 3 neaparat uita-te si la celalalte 1 2 4 sau cate is dar eu l-am vazut si ii superthumbs uphee hee) sper sa iti placa:*:* funda?!?!?!?!?