| anonim_4396 a întrebat:

daca iti place de un baiat cum faci sa ii arati asta?

Răspuns Câştigător
| Numero1 a răspuns:

Te bagi mereu in seama cu el, ai zambesti, il atingi si atunci veti simti amandoi CHIMIA, sau pur si simplu ai spui.

2 răspunsuri:
| laAAal a răspuns:

Pai..ai putea sa te imprietenesti cu prietenii lui si cand da si el pe afara sa te bati in seama cu el..si pe parcurs ai putea sa.l mai chemi afara si sa observe ca tu il place. poate are aceleasi sentimente

| Alexandrass a răspuns:

Pai...Iii Spui din prima Ca il placi, nu stai sa astepti pentru ca daca faci asta Vei vedea ca va fi cu altcineva si nu cred ca ti-ai dori asta oricum spune-i multe complimente si daca este dragut la fiecare dintre acestea iti va raspunde prin:,, Ms :*, esti o scumpa,, sau chestii de genul acestalove struck.[Succes]