| 123456789dumitrita a întrebat:

Cum sa faci un baiat sa se indragosteasca intr-o fata. Si sa-i arati ca iti place de el. Merci!

1 răspuns:
| Nico706 a răspuns:

Uneori sinceritatea functioneaza, daca tu ii spui ca il placi el se va gandi la tine si sunt sanse mari sa te vada ca pe o potentiala iubita, depinde si de acel baiat daca ai incredere ca nu va rade de tine ii poti spune, sau poti să filtrezi cu el adica sa razi la glumele lui, sa intri in vorba cu el si sa ii faci complimente, Bafta?