| anonim_4396 a întrebat:

dau funda pentru cele mai originale raspunsuri...cu totii am auzit de locurile bantuite. ei bine vreau sa stiu si eu ce locuri bantuite se presupune ca exista in romania? Dar in alte tari?

1 răspuns:
| Danutza27 a răspuns:

Cel mai bintuit loc din Romania este in Bucuresti,in cart Ferentari,acolo dispar si apar tot felul de lucruri,oameni si animale, toate sunt puse pe seama extraterestrilor.Lu unu i-a disparut calul, lu altul gainile, la alta barbatul. Satra a intrat in panica si a devenit vigilenta, gainile nu a mai dat de urma lor, dar au prins extraterestrul care le furase si era foarte terestru, acum zace de 2 zile, cu 2 coaste rupte ca dupa intilnirea de gr 3, cu ciomegele... Cind o sa apara calul, te anunt