| Vali6975 a întrebat:

Dc Maximilian Ioan nu isi baga unii fani in seama pe Facebook sau pe alta retea de socializare

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are timp.Nu poate raspunde la toti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine e acest Maximilian Ioan? si de ce ar trebui sa raspunda cuiva pe fb?

| Gonrax a răspuns:

Pentru că e persoană publică și nu poate răspunde unor 1000 de copii de maxim 10 ani.

| Alina123455 a răspuns:

Pentru ca, ca orice alta persoana publica, primeste zilnic mesaje de la mii de persoane (fani) si nu are timp sa le raspunda tuturor. Gandeste te ca daca ar raspunde fiecarui mesaj, nu ar mai avea timp sa posteze nimic.