| chindi2 a întrebat:

Buna TPU.
Am o intrebare, la care as vrea sa mi se raspunda cat mai sincer dar intr-un mod decent.
ce inseamna cand un tip cu care ai vorbit mult timp pe o retea de socializare (Facebook) fara sa-l sti in realitate, nu te mai baga in seama deloc pe chat insa inca iti da like-uri la poze?

FUNDA cel mai bun raspuns.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are chef sa vorbeasca, asta inseamna
Sau nu-l bagi tu in seama, si asteapta sa-l bagi.

| MeForeverAlone a răspuns:

Noi băieții nu suntem prea vorbăreți. Câteodată epuizăm subiectele și așteptăm să mai dea și fata un mesaj. Întreabă-l și tu ce face, că doar n-o să fie sfârșitul lumii dacă îl bagi tu prima în seamă.
Baftă!

| chindi2 explică (pentru MeForeverAlone):

Eu sunt mai orgolioasa de fel. adica, mereu simt ca vorbeste cu mine doar din plictiseala.

| MeForeverAlone a răspuns (pentru chindi2):

Atunci caută-ți altul care să-ți vorbească din interes

| BibiMilano a răspuns:

Daca ti da like-uri la poze probabil asteapta sa- i scrii tu, scrie-i nu o sa mori!