| anonim_4396 a întrebat:

dc sunt adulti asa de incuiati la minte?

Răspuns Câştigător
| magdutsa29 a răspuns:

Nu sunt incuiati la minte doar ca nu vor sa accepte realitatea si traiesc in trecut. ei aleg sa faca tot ca pe vremuri.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adulti nu sunt incuiati la minte doar responsabili si constienti de consecintele actiunilor lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei nu sunt incuiati la minte.Noi nu am trait pe vremea lor, ei au mai multa experienta.Intr-adevar ei invata mai greu sa umble pe telefoane/laptopuri/tablete etc...dar nici nu trebuie >.< laughing.
Si cred ca te-ai exprimat gresit.Ei sunt prea grijulii si nu vreau ca noi sa patim ce au patit ei sau te mai miri ce.

| MarYan00 a răspuns:

Vad totul asa cum era pe vremuri, incearca sa faca totul cum faceau ei.

| Buftea_Iulian_1972 a răspuns:

Pentru ca cei tineri nu au experienta si calitatea sa ii poata intelege!

| Delirica a răspuns:

O sa afli peste câțiva ani! laughing Când vei deveni și tu unul.