| catty443 a întrebat:

Hei TPU.de cateva zile mi se inclesteaza degetele de la picioare.in special piciorul drept.de ce?:-s care poate fi cauza? funda happy

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Nu prea ma pricep,dar se poate sa fi solicitat un muschi care poate face legatura cu degetele(poate spun prostii).sau eu stiu sa fi alergat tu,ceva care sa te fi obosit si piciorul drept, degetele de la picior se resimt, mergi mult si asta e o cauza.Nu stiu ce sa iti zic, poate e altcineva care le are mai bine, eu nu prea.