| Alexandra_5479 a întrebat:

De câtva timp nu îmi mai merge internetul pe mobil doar cu Wi-Fi. Ce pot să fac ca să meargă din nou?

Fundă! :*

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Probabil ca a expirat conexiunea de internet mobil...

| blueskies14 a răspuns:

Eu daca n-am credit nu merge, asa ca daca n-ai..baga-ti si daca nici asa nu merge activeaza serviciul web'n'walk ori altul la asemanator.

| Alexandra_5479 explică:

Păi nu mi s-a terminat creditul. Nici măcar nu l-am consumat deloc pentru că nu pot să activez chestia aia ca să pot intra.

| Giulia89 a răspuns:

Ori ti-a expirat optiunea de internet,
ori setarile ti s-au sters sau modificat.
Suna la operatorii din reteaua in care esti si spune-le despre problema ta, e posibil ca ei sa ti-l faca automat sau va trebui sa cauti tu prin setarile telefonului, o sa-ti explice ei ceea ce trebuie sa faci.