| Gheorma_Claudia_1980 a întrebat:

Vreau sa imi pornesc internetul mobil dar nu merge. Ce fac ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni la *100# si de acolo alegi servicii si setari automate. Faci exact cum iti spune acolo pas cu pas adica scrii 1 si dai ok pentru a -ti trimite setarile automate prin mesaj. Apoi va trebui sa faci setarile manualn in setari.

Sau mai simplu intri in link-ul de mai jos si urmezi pasii.Ti se va seta automat telefonul sau ti se va trimite setarile prin mesaj.

https://www.orange.ro/setari-telefoane/#/

1 răspuns:
| Sofer a răspuns:

Daca folosesti wireles tragi cu degetul de bara de sus si ai in meniu wi-fi si dai pe o retea de care aparti iar date mobile notat cu 2 sageti una in sus si jos apesi pe ea astepti cateva secunde si dupa intri pe google.