| AnxSummer a întrebat:

de ce mi s-a blocat facebook-ul? adica imi zice: "For security reasons your account is temporarily locked
Your computer appears to be infected with a malware."

de ce?

chiar si cea mai mica idee, oricebig grin

Răspuns Câştigător
| sweetlady99 a răspuns:

Uite, se poate fi intamplat, sa dai pe ceva link [ din multele care iti apar pe facebook ], si de aceea, " Din motive de securitate, contul dvs. va fi blocat pentru cateva zile ", dar nu iti face griji, si eu am patit'o, si trebuie doar sa observi, ca sub inscriptionare exista un buton "CONTINUE", da'i pe ala, de maii multe ori, si pentru 24 de ore, nu o sa poti posta nimic pe wall, dupa aceea, totul revine la normal happy. Scumpo, sper ca ti'am fost de ajutor. :*Primesc funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx a răspuns:

Scumpica linisteste-te! Am patit si eu la felwinking, iti apare acest lucru pentru ca ai trimis prea multe cereri de prietenie si s-a incarcat servaru chatterbox si alte chesty din astea, fi atenta dai chenaru ala de jos daca iti apare vreo unu daca nu apasa in coltu dn stanga sus pe fb da insistent pana te lasa sa intry si vezi k s-ar putea sa iti apara un tabel unde trebuie sa bifezi nu stiu ce si un chenar jos bfezi si dai alow sau ce zice acolo nu e nimic daca bifezi zice cv si cu remove dar nu se intampla nimic si dupa insitent in coltu dn stanga unde scrye fb pana ce intri pe contul tau. Bafta! Sper ca te-am ajutat!

| LukaVocaloid a răspuns:

Tia intrat un virus in calculator maware este un virus da nu neaparat ai acest virus mi s-a intamplat si mie da nu aveam nici un virus oricum instaleaza-ti un antivirus si dupa o sa te intrebe daca tiai instalat un antivirus si daca esti sigur daca nu mai avirusul si o sa intri da nu o sa ai voie sa postezi nimic timp de o zi!

| Pacuraru_Tita_1963 a răspuns:

De ce misa blocat contul de pe facebook