| MissxD a întrebat:

Unei prietene i-a fost blocat contul pe Facebook. Spune: Your account has been temporarily locked because we have detected malicious software on your computer. Malware is malicious software that tries to access your personal information, slows your connection, and could cause other problems when you use Facebook. Your computer can become infected with malware when you click or share spammy links.
Ce este de facut? happy

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E virusata! Trebuie sa faca dezinfectie cu uneltele puse la dispozitie de Facebook si anume, McAfee's Scan and Repair si Microsoft's Security Essentials.

Vezi aici detalii:
http://www.facebook.com/......2333195766

| darrio2007 a răspuns:

Are virus.

| BroascaCuElice a răspuns:

Virușiiiiiiiiiiiiiiiii

| charleslouboutin a răspuns:

Trebuie sa reinstaleze windowsul. Alta solutie nu este.