| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU. De ceva timp mi s-a umflat bateria la telefon, așa că e foarte greu să îl folosesc pentru că se închide repede. Ce e mai ok (din punct de vedere financiar), să îmi iau o baterie nouă sau un telefon nou? Telefonul nu e foarte scump și îl am de aproape 3 ani, dar în afară de baterie nu are absolut nicio altă problemă. Deci ce ar fi mai ok?

2 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Daca esti multumit de telefon, fa-i cadou un acumulator.

| Aeri a răspuns (pentru Nelu62):

Vorbesc din punct de vedere financiar, uitasem să specific sau poate nu am fost destul de explicită. Nu știu cam cât ar costa o baterie, și din câte am auzit sunt destul de scumpe.