| Roxana_1758 a întrebat:

Hei TPU
Deci luna asta mi.am facut abonament la sala..in ultimele doua luni reusind sa slabesc 4 kg si acum sa-mi tonific corpul. Faza e ca eu am burta de cand ma stiu..am renuntat la prajeli, paine etc dar nu pot renunta la dulciuri.In fine intrebarea mea este, de cand merg la sala si fac exercitii pentru abdomen mi s-a intarit burta.e ok? Adica asa trebuie sa fie sau nu? Si inca ceva...am slabit destul dar asa zisele pungulite de sus dintre picioare nu se duc cu nici un fel de exercitiu.Ce credeti ca ar trebui sa fac?
Multumesc si dau funda!

1 răspuns:
| TheFuture a răspuns:

Deci tenunta la lipide(patiserie, dulciuri, paine, si toate cele) o sa-ti raspund pe rand da abdomenul e normal sa se intareasca sunt muschi care dupa atata timp in care nu am muncit acum muncesc, trebuie sa faci pur si simplu sport nu numai abdomen(in concluzie fa sport cel putin o ora pe zi si mananca pana in 1.500 de calori ca sa slabesti) o sa observi diferente mai ales daca lasi dulciurile tongue