| NoNameasdod a întrebat:

Dupa cum stiti vine scoala alfel.Si la engleza profa a spus ca vom face karaoke (noi avem 4 ore pe saptamana, 2 cu 2. si intr-una din zile sa facem karaoke ). Si facem jumate de clasa cu jumate pentru ca e speciala de engleza(clasa) si e randul nostru sa stam in clasa.Si in clasa avem calculator si profa a zis sa punem melodii de pe calculator. happyde pe youtube si cantam. Problema e ca in grupa asta sunt NUMAI BAIETI si inca 2 fete. sad. Si profa ne-a spus sa pregatim o melodie (in engleza)- doar ca eu nu stiu nici o melodie care sa ma avantajeze la vocea mea (Care nu e prea buna laughing ). Si vroiam sa va rog sa imi dati melodii in engleza - cat mai simple.Sa nu fie lente,sau unde ai nevoie de voce puternica sau trebuie sa tipi laughing. Si sa trebuiasca sa canti cat mai putin. A,inca ceva - sa nu fie pentru profesionisti,pentru ca eu nu prea am vocea asa, sa vorbesc tare si sunt si timida laughing. Deci, ce imi recomandati pentru un ``incepator``? happy love struck. FUNDA.[Cat mai multe melodii va rog. ]

2 răspunsuri:
| Panteras a răspuns:

Da ma dar daca tot scoti de pe youtube vezi cum faci cu negativu ca si de ala ai nev si cauta o piesa care te avantajeaza mai mult

| NoNameasdod explică (pentru Panteras):

Pai nu facem chiar Karaoke happy pe negativ. Pentru ca oricum nu prea se gasesc pe yt negative pentru majoritatea melodiilor (plus ca daca e sa faci vreo melodie, ma rog - negativul ei, trebuie sa cun persoane care se pricep si sa dai si bani - si eu nu ma omor laughing pentru 2 ore la engleza big grin laughing ) sad si facem cu lyrics dar trebuie sa cantam si noi..si mna sad.