| ș53fan a întrebat:

*dacă ai visat o persoană anume,înainte să adoarmă,, persoana anume" s-a gândit la tine...*asta este adevărat?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu este adevarat happy. E suficient sa ai putina logica si sa iti dai seama ca tu poti sa il visezi pe Barack Obama fara ca el sa stie cine esti tu.

| ș53fan explică (pentru anonim_4396):

Am spus O persoană anumită, nu x și y, o persoană pe care tu o consideri specială...e o diferență între ce spun eu și ce spui tu! Dar... în fine, lasă așa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. cand ai de gand sa-ti bagi mintiile-n cap?

| Xelon a răspuns:

Nu este stilul tau sa fii rautacioasa laughing)

| ș53fan explică:

FO.doamne ce oameni!

| Layyla a răspuns:

Nu

| deliaandreea111 a răspuns:

Nu.