| Avasrin a întrebat:

Eu am complex acela fiind ca sunt gras.Cand eram mic eu chiar eram gras, dar intre timp eu am slabit destul de mult dar tot simt ca sunt gras.
Acum am 1.72 si 63 kg.
VI se pare ca sunt gras?

Răspuns Câştigător
| Valentina400 a răspuns:

Buna!
Mie nu mi se pare deloc ca esti gras.Esti tocmai bine! Uite, ca sa te convingi, exista o formula pentru a afla greutatea ideala:înaltime-10(ex:72-10=62 kg), iar tu, fiind baiat, trebuie sa ai 1-2kg in plus dupa aceasta formula.Ai o greutate ideala pentru inaltimea ta, asa ca nu iti mai face griji!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti ok, e normal sa te consideri asa daca ai crescut cu paranoia asta, trebuie sa consulti un psiholog

| T0T a răspuns:

Ești chiar destul de slab. Problema nu e fizică ci psihică.

| peperonies a răspuns:

Ce conteaza ce ni se pare noua? Tie ti se pare ca esti gras? Daca da mai slabeste.

| anamariarot a răspuns:

Absolut deloc. Ai o greutate normală.

| munteanuionvictor a răspuns:

Ești bine.