| Alwee a întrebat:

Hei TPU
eu am fost cu un baiat 3 zile in cele 3 zile sa comportat foarte frumos cu mine ca si cum as fii sufletul lui pereche.dar el are un prieten foarte bun si nu stia de relatia noastra si in a 3a zi iubitul meu mia tr sms ca vrea sa ramanem prieteni inainte sa fi fost impreuna eram foarte buni prieteni nu exista zii sa nu ne vedem mergeam impreuna la scoala stateam afara cu el mergeam la suc peste tot acum s-a racit foarte mult nici in seama nu ma mai baga oare de ce so suparat asa de tare nu i-am dat eu verde? si el mi-a zis odata in fata ca a stat cu mine din plictiseala dar mereu cand il priveam ochii lui erau indreptati spre mine. dar dupa un timp mi-am dat seama ca el s-a despartit de mine din cauza prietenului cel mai bun pentru ca ma placea dar nu stiu ce sa cred. va rog ajutati-ma eu chiar tin la el de cand l-am cunoscut am tot incercat sa fiu cu el
dau funda

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Pai daca te placea si prietenul lui si el poate s-a despartit de tine pentru ca nu isi dorea sa piarda nici prietenia cu tine din cauza prietenului sau si nici prietenia cu el din cauza ta, asa ca a preferat sa lase totul cum era inainte. doar ca nu inteleg de ce ar fi facut asta pentru prietenul lui, daca i-ar fi prieten cu adevarat ar intelege ca nu trebuie sa se bage intre voi pentru ca tu ai ales ca vrei sa fi cu....fostul ca nu tiu cum sa ii zic. oricum ar trebui sa astepti... dar daca esti foarte nerabdatoare ai putea discuta cu fostul dar sunt sigura ca s-ar simtii stanjenit. bafta! sper ca te-am ajutat.