| There a întrebat:

Eu am o problema,pur si simplu nu imi suport colegii de clasa,ma rog,doar fetele. Nu stiu cum sa zic,sunt cam "bitches". Ele imi spun ca ma dau mare importanta,dar nu, eu spun ca treaba sta asa: eu incerc sa ma distantez de ele pentru ca simt ca nu avem aceleasi gusturi si nu vreau sa devin ele.Ma simt super ok asa, singura.Dar acum problema vine: toata lumea ma crede o singuratica si ca o sa ajung de tot...Este asta o problema,o sa ajung sa fiu singura? Eu sper sa nu, adica am doar 13 ani,nu este normal asta,nu? Cum fac sa scap din situatia asta, dar fara sa devin prietene cu ele? Multumesc mult happy

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Ai toata viata inainte. Faptul ca nu te intelegi cu fetele de la scoala nu inseamna ca esti o persoana singuratic, pur si simplu te integrezi mai greu. Trebuie sa gasesti persoane care sa te aprecieze pentru ceea ce esti. Bafta!