| kidaaaaa a întrebat:

Bunasad
am si eu o problema cu asazisi prieteni...sad
deci...suntem un grup de prieteni alcatuit din 4 fete
[Eu, Ana, Iulia si Cristina]
eu nu prea o sufar pe cristina pentru ca are fite si face mereu dierentze intre mine si celelalte fete straight face dar cand e sa fim numai noi doua le vorbeste pe celelalte de rau la mine...si invers...
cand se duce la ele ma vorbeste pe mine de raustraight face
ea este mai mica ca mine cu 2 ani... si am inceput sa nu o mai sufarsad
Acum am venit de afara.
am fost cu Iulia sa le luam afara dar ele erau in casa se jucau la pc.
si ne-au zis ca au treaba[trebuie sa spele vasele si sa faca curat]
dar cand am ajuns acasa am vazut ca ele erau pe mess...
si mi-am facut un id si am aflat ca ele erau la pc si ca nu aveau trebuie...[mi-au dat web ]
eu i-am zis lui iulia ca astea incearca sa scape de noi...si iulia a plecat acasa
in drum spre casaa sunat`o pe cristina si i`a zis ca am zis eu despreea ca are fite ca se da mare si ca e o c**a [ceea ce nu am zis] straight face
a venit cristina la mine nervoasa si cica "ma bate"
eu nu vreau sa dau in ea pentru ca cine stie cum o lovesc si o aduce pe maicasa la mine...
sincer cum as putea sa o calmez ca tot pe iulia o crede si daca incerc sa o evit zice ca imi e frica de eastraight face

va rogg dati-mi si mie cateva sfaturi sad
dau funda si vott[all] numai ajutati-ma sad
ps: [cristina e clasa 7a ]

Răspuns Câştigător
| Madalinaoanna a răspuns:

Sall si eu sunt intr-un grup de prietene si am si eu o fata luiza care ma calca pe nervi la culme in vacanta de vara nu am vb cu ea si acum m-am inpacat dar recret asta.eu zic sai stai o vreme in care sa nu vb cu ea si celelalte fete stai pe mess vb si uita macar o saptamna dupa ceea incearca sa vb lcalm cu ele si daca zic ca ele vor sa faca ceve si tu nu esti de acord lasale pe ele sa faca asa cum vor...si daca ele chiar ♥tin la tine o se se intoarca... ♥ ♥ ♥ ♥ noroc daca ti-am fost de ajutor plizz fundita? ♥straight facestraight facestraight facestraight face ♥ ♥