| naitreaba a întrebat:

FUNDA! O sa va povestesc ceva, va rog sa-mi dati niste sfaturi la sfarsit. Am o colega cu care nu vorbeam inainte prea mult, doar ocazional. Eram prea timid. Timpul a trecut si noi am inceput sa ne intelegem mai bine, acum cateva zile am fost la o cafea cu mai multi colegi printre care era si acea colega. Am inceput sa ne intelegem foarte bine. Ea locuieste zona rurala, eu in zona urbana, dar asta nu este o problema, nu are caracter de taranca. Dupa ce s-a terminat scoala, nu m-am mai intalnit cu ea, iar saptamana asta vom fi in practica, nu prea am cum sa ma intalnesc cu ea, din nou. Vorbim pe messenger foarte des si ne intelegem chiar bine. Ea da cateva semne cum ca m-ar place, dar nu stiu ce sa zic, e o fire care se lasa foarte greu cucerita. Li se adreseaza baietilor in toate felurile, ii jigneste destul de des, daca acestia incearca sa-i spuna ceva. Si pe mine ma jignea inainte, dar acum cenzureaza, ceea ce cred ca e o performanta laughing, de exemplu spune "du-te-n bip", nu spune "du-te-n $@%!@ %$^%#^@", intelegeti voi. Acum va cer ajutor sa-mi spuneti cum as putea s-o cuceresc. S-o scot undeva in oras as putea destul de simplu, dar vreau si alte variante. Nu uitati, cel mai bun raspuns primeste funda si toate voturile posibile.

Răspuns Câştigător
| TzuTzuu a răspuns:

Pai fi pur si simplu fi tu atunci cand va vadeti. Tine mereuhee hee.Fai complimente, fa-i cadouri si cand simti ca e atrasa de tine sarut-o love struck. Nu are cum sa nu tina dupa aia la tine. Bafta! :* Funda?batting eyelashes