| chipicao2 a întrebat:

help me please! vreau sa imi schimb numele pe fb si nu merge. imi apare: "your name chance request has been rejected by our automed approval system". what can I doooo?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Syaaa a răspuns:

Cand iti schimbi numele pe facebook scrie si parola acolo unde iti apare "Parolă:" pentru ca zice clar si acolo "Pentru a salva aceste setări, introdu parola ta Facebook". Incearca sa-ti introduci si parola apoi dai "salveaza!" si vezi daca a mersbig grin bafta>big grin

| chipicao2 explică (pentru Syaaa):

Am pus parola happy si tot nu mergeeee! straight face

| Syaaa a răspuns (pentru chipicao2):

Pffffstraight face Nuj.thinking depinde vezi sa nu se repete mai multe litere la nume de ex: Syaaa [se repeta "a"]... poate'ti merethinking

| chipicao2 explică (pentru Syaaa):

Se repeta o litera laughing o sa incerc happy mersii :*

| Syaaa a răspuns (pentru chipicao2):

Deci ti-a mers pana la urmalaughing?

| chipicao2 explică (pentru Syaaa):

Nu dar mai incercbig grin mersiii oricum:*:*

| Syaaa a răspuns (pentru chipicao2):

Pfffsad. bafta:*.

| chipicao2 explică (pentru Syaaa):

Mersiii:*