| CoCaCoLa a întrebat:

Hei TPU
ieri cand am vrut sa intru pe facebook mia aparut sa ma loghez i-am dat log in si apoi mi-a aparut : Account Disabled

Your account has been disabled. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.

nu stiu ce sa ma mai fac sad
ce as putea sa fac ca sa il recuperez... nu vreau sa imi fac alt fb pentru ca pe asta aveam toti prieteni si pozele si toate cele...
dau funda la cine ma poate ajuta

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Facebook ti-a suspendat contul.Fie te-au prins ca nu foloseai numele REAL, fie ai pus niste poze mai dubioase pe profilul tau.
https://www.facebook.com/......tps?/help/
Poti sa le trimiti un e-mail la disabled@facebook sa ii intrebi de ce ti-au suspendat contul.Doar atat! De activat nu ti-l mai activeaza pentru ca cel care te-a raportat a venit cu probe foto despre numele tau s-au poze, videoclipuri etc...si cred ca o sa-ti raspunda in 30 de zile cel mai devreme, pentru ca nu ii intereseaza. Cele mai multe conturi sunt dezactivate datorita numelui ireal.