| CleoOo a întrebat:

Hei TPU...

imi place de un baiat. iar si lui ii place de mine... si suntem impreuna dar el vrea sa fiu mai 'feminina' pentru ca sunt foarte baietoasa.

deci. dati-mi sfaturi. cum sa fiu mai feminina?

funda. big grin

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Esti suficient de feminina si de frumusica asa cum esti, iar un baiat daca te place, trebuie sa te placa asa cum esti tu, nu asa cum viseaza el.

| Iwao a răspuns:

Baiatului ii place sa fie mintit.Ramai asa cum esti, daca te place te place oricum.

| roxanaaaghrr a răspuns:

Adopta un stil mai de "fetita"(fuste rochii, machiaj dragut), fii atenta la miscarile pe care le faci si incearca sa fii mai controlata si mai finuta, nu fii agitata si nepasatoare, fii mai grijulie cu el, alinta-l (baietilor le place sa fie bagati in seama), ai grija la vocabular :*