| anonim_4396 a întrebat:

Feteleee ajutati-ma va rog mult. Am 15 ani si sunt ca baietoasa. As vrea sa fiu mai feminina happy... dati-mi sfaturi despre cum sa ma comport. ce sa fac ...etchappy. Ms.raman datoare

2 răspunsuri:
| SlowLikeSnow a răspuns:

Pai : mergi drepta incet tine-ti parul desprins mai mult timp, renunta la hainele largi de fapt nu renunta dar incearca sa le porti rar eu asa fac, daca esti bine de la mama natura poarta haine cara sa iti scoata asta in evidenta, nu injura foarte des sau mult mai ales in fata unui baiat, te poti mCHIA DAR SA NU FIE FOARTE TIPATOR cat mai finut dar in acelasi timp frumos si ai grija cu manierele in caz ca ai probleme si daca nu ai probleme cu ele e foarte bine. SUCCES!winking

| andreeaw a răspuns:

Uff... fii tu. ai sa razbati. ca sa fii mai feminina, incearca sa porti fuste, rochii, sa fii un pic pisicoasa; eu sunt baietoasa si mi-a fost de folos, sa stii; sunt ff feminina si sexy cand imi pun in cap, sunt baietoasa si tupeista in rest; si nu mi-a daunat in relatiile cu barbatii niciodata; asa ca daca e gandesti ca un baiat nu te place pentru ca are impresia ca esti baietoasa, nu te bloca pe asta; nu te place din alte motive. si oricum nu ai varsta la care sa te cramponezi de asa ceva. acum trebuie sa-ti traiesti viata. relatiile vin ele, atunci cand trebuie. crede-ma!