| Georgii13 a întrebat:

HEi TPU! Imi puteti spune cum se simte daca inainte de un sarut mananc guma de Orbit de pepene? Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| ToxxicChocolate a răspuns:

Daca ii place pepenele da, dar acum conteaza daca va iubiti si cand va sarutati simtit ca sunteti in raiii day dreaming.

3 răspunsuri:
| Shado15 a răspuns:

laughing Daca'i place pepenele si lui atunci o sa fie binehappy:*

| Bellinda99 a răspuns:

Pai acum nu conteaza daca guma ii de pepene sau capsuni:-P.Conteaza sa iti miroasa gura frumos si fetei sa-i placa sarutul

| Bellinda99 a răspuns (pentru Bellinda99):

Pai acum nu conteaza daca guma ii de pepene sau capsuni:-P.Conteaza sa iti miroasa gura frumos si fetei sa-i placa sarutul